Kredyty pseudowalutowe (CHF/EUR/JPY)

Kredytobiorco, jeśli zaciągnąłeś kredyt tzw. indeksowany lub denominowany do waluty obcej (CHF, EUR, JPY), to możesz wziąć sprawy w swoje ręce, nie licząc na obietnice polityków, które z czasem okazują się obietnicami bez pokrycia.
Istnieje możliwość podważenia skuteczności zapisów umownych, które pozwalały bankom kreować wysokość Twojego zadłużenia w sposób dowolny i bez żadnej kontroli z Twojej strony. Pierwsze powództwo o tzw. „odfrankowienie” kredytu złożyliśmy w 2015 r. Mamy na swoim koncie zarówno wyroki unieważniające takie Umowy jak i eliminujące z umowy tzw. klauzule indeksacyjne (waloryzujące). Nasza wiedza i doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw oznacza, że powierzasz prowadzenie swojej sprawy prawnikom specjalizującym się w sporach z instytucjami finansowymi.
Kredytobiorco – prześlij nam swoją umowę a my bezpłatnie sprawdzimy, czy zawiera ona niedozwolone zapisy. Nie czekaj dłużej – bo część Twoich roszczeń się przedawni a banki tylko na to liczą.

SPRAWDŹ NAS. Jesteśmy na liście kancelarii „frankowych”, rekomendowanych przez STOWARZYSZENIE STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU: https://nawigator.bankowebezprawie.pl/wizytowki-kancelarii/

Poznaj swoje prawa i odzyskaj kontrolę nad swoim kredytem – to się opłaca !!!