Porady eksperckie

OFIAROM GET BACKU TEŻ POMOŻEMY !

Drogi konsumencie, jeśli zaoferowano Ci obligacje firmy Get Back S. A., jako alternatywa dla zwykłej lokaty bankowej, czyli tak samo bezpieczna lecz bardziej opłacalna (z uwagi na wyższe oprocentowanie) – to zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci odzyskać pieniądze.

Przeprowadzona przez Kancelarię analiza procesu oferowania tych obligacji korporacyjnych przez rzekomych „doradców finansowych” wskazuje na znaczny deficyt informacyjny. Klienci nie byli informowani, jaki jest rzeczywisty poziom ryzyka tych instrumentów finansowych i czy dany konsument ma odpowiedni poziom akceptacji takiego ryzyka. Doradcy często nie przeprowadzali z klientem rzetelnego wywiadu aby ustalić, czy jest to na pewno produkt odpowiedni do jego potrzeb i oczekiwań finansowych. Do tego dochodziła presja czasu, pod którą stawiano klientów.

Takie działania naruszają wiele przepisów, nie tylko prawa polskiego, ale również europejskiego, co może skutkować nieważnością umowy. Dlatego nie należy zwlekać ze złożeniem reklamacji.

Zapraszamy do kontaktu.